Hijyenik Kapı Kolları – Virasafe

Colcom'dan Ortak Alan Hijyeninde Yeni Standart, Virasafe!


antibakteriyel kaplama
Hijyenik Kaplama Virasafe ile Virüsleri Durdurun. 2020 sonuna kadar fiyat farkı olmadan! Mikroplara, virüslere ve bakterilere karşı koruma.
Ortak kullanım alanlarındaki kapı kolları, çekme kollar gibi yüzeyler bakteri ve virüslerin yayılımında en çok etkisi olan yerlerin başında geliyor. Bir kapıyı açtığımızda o kapıya dokunan herkesle tokalaşmış gibi etkileniyoruz. Çözüm Colcom'dan: Virasafe!

Virasafe Tam Koruma!

Virasafe temel olarak bakteriler, mikroplar, mikroorganizmalar  ve virüsler üzerinde etki gösterir. Bakterilere ve mikroplara karşı etkinliği ISO 22196, virüslere karşı etkinliği ise ISO 21702 standartlarına uygun olan Virasafe, sadece antibakteriyel koruma sağlamakla kalmayıp virüslere karşı da etkin bir mücadele gösteriyor.

Gümüş iyonları yayan özel polimer bazlı bu kaplama, aktif koruma prensibiyle hareket ediyor. 15-20nm kalınlıktaki bu kaplama ile sağlanan sağlık faydalarının yanı sıra, hava ile temastan kaynaklanan eskimelere karşı koruma artarken, dokunma ve temasla çizilme nedeniyle oluşan izlere karşı dayanıklılık da daha üst seviyeye çıkıyor. Kalabalıkların bir araya geldiği mekanlarda hastalıkların yayılmasında en etkili faktörlerden biri ortak dokunulan yüzeyler. Kapı kolları, boru kollar, merdiven korkulukları gibi alanlar, mikrobik ve viraj enfeksiyonların yayılmasını hızlandırıyor. Bu gibi alanların hijyeninde en aktif koruma yöntemi ise gümüş iyonları. Organizmaların üremesine engel olan gümüş iyonları sayesinde yüzeyde aktif virüs, bakteri, mikrop canlılığı minimize ediliyor.

Şeffaf bir kaplama olan Virasafe, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanım özelliğine sahip. Anti-mikrobik mücadelesine uygulama yapılır yapılmaz başlayan Virasafe sayesinde, 24 saat içinde yüzeydeki organizmaların %99'u elemine edilmiş oluyor. Şeffaf olması nedeniyle de arzu edilen renkte aksesuar kullanımına bir engel oluşturmuyor, hijyen ile şıklık arasında bir seçim yapmak yerine ikisi birden seçilebiliyor!Kullanım Alanları
 1. Restoranlar
 2. Ofisler
 3. Oteller
 4. Hastahaneler - Sağlık Merkezleri - Eczaneler
 5. Eğitim Kurumları
 6. Bakım evleri, Yaşlı yurtları
 7. Spor Salonları
 8. Fabrikalar


Hangi Yüzey Seçenekleri?Virasafe hijyenik kaplama aşağıdaki standart Colcom yüzey seçeneklerine uygulanabilir.
 1. 02 - Mat Naturel Eloksal
 2. 13 - Satine INOX Görünümlü PVD
 3. 14 - Parlak Krom
 4. 62 - Mat Siyah Eloksal

Hangi Ürünler?

Virasafe antimikrobik kaplama en çok kullanılan aşağıdaki tüm Colcom ürünlerinde uygulanabiliyor. Basma kollardan boru kollara, köşeli kilitlerden yuvarlak tasarımlı kilitlere kadar, tasarım zevkinize hitap eden bir üründe Virasafe kaplama tercih edebilirsiniz.
Siz de ortak alanlarda maksimum koruma için Virasafe kaplamaları ürünleri tercih edin, kendinizi ve çevrenizdekileri koruyun.
Üstelik 2020 sonuna kadar hiç bir ek ücret ödemeden! Evet tercih ettiğiniz standart yüzey fiyatına, Virasafe kaplama uygulanmış antimikrobik özellikli ürünlerden kullanabilirsiniz.