Colcom Group

 

Colcom Group

60 yıla varan tecrübe, İtalyan tasarımı, hidrolik düşüncesi, üstün mühendislik. Patentli ürünleri ile kapı kapatıcıların tarihinde yeni bir sayfa açan Colcom, ürün portföyünde yer alan Triloba, Unica, Unica Slim, Evo, Bilobina gibi modeller ile zeminde delme kırma işlemlerine ihtiyaç duymayan hidrolik menteşelerle kapı kapatıcılarda yeni bir dönemi temsil ediyor.
 
1 Milyon açma kapama testini başarıyla tamamlayan hidrolik menteşeler. Alman TÜV Enstitüsü’nün belgelediği kalitesini İtalyan şıklığı ile birleştiren Colcom, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen ürünleri ile tasarımlarınızı bir sonraki noktaya taşımanıza yardımcı oluyor. 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Colcom Group Türkiye Distribütörü olan BM Cam Donanımları, projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ürünlerin seçiminde yardımcı olmaya hazır yetkin teknik ekibiyle size en uygun çözümleri sunmak için bekliyor.
 
Üstün tasarım ve üretim kalitesini her geçen gün geliştiren Colcom Group, 2016 yılında London Stock Exchange tarafından alanında çok az sayıda firmanın sahip olabildiği ELITE Üretici sertifikası kazanmıştır.