Hakkımızda

Hakkımızda

BM Cam Donanımları olarak mimari cam donanımları konusunda yapılarımızı geleceğe taşıyan üstün çözümler sunmak için yola çıktık. Bu noktada, değişen kullanıcı ihtiyaçları ve gelişen teknolojik süreci etkin bir biçimde takip ederek; ofis bölme sistemleri, kapı sistemleri ve cam donanımları üzerine geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri siz kullanıcılarımızın hizmetine sunma hedefimiz doğrultusunda, 20 yılı aşkın sektör tecrübemizle birlikte dünyanın lider cam donanımı üreticisi olan İtalyan Colcom Group ile güçlerimizi birleştirdik ve Colcom Group Türkiye distribütörü olarak yola çıktık. Sektörde öncü olma hedefimizi durmaksızın sürdürerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

 

Misyon

Mimari cam donanımları konusunda sektöre yeni soluklar getiren, üstün fonksiyonlar sunan, kaliteli, şık ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. Bu çözümleri sunarken eksiksiz müşteri memnuniyeti ve güveni vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sırada yer alırken bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz en doğru çözümün seçilmesi konusunda mimar ve mühendislerimizden oluşan proje ekibimiz, ürün seçim desteği konusunda da her zaman yanınızda.

 

Vizyon

Kaliteli yaşam ve çalışma alanları. Dünün teknolojisi yerine, yarının modern çözümlerini tanıtıp; mimarlarımızın yarattıkları tasarıma en yakın, en sade uygulamaları görmelerini sağlarken, uygulamacılarımızın minimum eforla maksimum fayda sağlayabildiği uzun ömürlü çözümlere katkı sağlamak istiyoruz.