Colcom Group Hidrolik Düşüncesi

‘‘Kapı Kapatıcıların Evrimi’’

Kolay montaj, kusursuz sadelik, olağanüstü performans, uzun ömür.

Islak hacimlerden iç ve dış mekanlara kadar birçok farklı alternatif kullanıma olanak sağlayan geniş hidrolik menteşe yelpazesi. Kapı kapatıcıların evrimindeki son nokta olan hidrolik menteşelerimizle tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Colcom Group BM Cam Donanımları

60 yıla varan tecrübe, İtalyan tasarımı, hidrolik düşüncesi, üstün mühendislik. Patentli ürünleri ile kapı kapatıcıların tarihinde yeni bir sayfa açan Colcom, ürün portföyünde yer alan Triloba, Unica, Unica Slim, Evo, Bilobina gibi modeller ile zeminde delme kırma işlemlerine ihtiyaç duymayan hidrolik menteşelerle kapı kapatıcılarda yeni bir dönemi temsil ediyor.

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Colcom Group Türkiye Distribütörü olan BM Cam Donanımları, projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ürünlerin seçiminde yardımcı olmaya hazır yetkin teknik ekibiyle size en uygun çözümleri sunmak için bekliyor.

Projelerinize Özel Mimari Çözümler

BM Cam Donanımları olarak en büyük amacımız, doğru yerde doğru çözümü sunmak. Bu amaç doğrultusunda sektör tecrübesi yüksek mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle projelerinizdeki ihtiyaçları en doğru şekilde analiz edip, en iyi çözümü sunmak için hazırız.

Colcom Group’un üstün üretim teknolojisi ile ihtiyaçlarınıza özel OEM ürün geliştirme ve üretimi sayesinde sadece sizin ihtiyaçlarınıza özel sistemler geliştirme imkanı.

BM Cam Donanımları Müşteri Deneyimleri

I-AM İstanbul
Gözde Yılmaz - İç Mimar

Enez Cam
Serdar Kuru - Firma Kurucusu

Adalı Cam
Mehmet Uslu - Proje Sorumlusu

BM Cam Donanımları Haberler