content

 

Colcom Group Oildynamic Idea

‘‘Evolution of Door Closers’’

Easy installation, perfectly minimal, incredible performance, long lasting.

From wet areas, to inside our outside glass doors, wide product range of hydraulic products will suit your specific needs. Contact us now to meet the next step in the evolution of door closers!

Colcom Group | BM Glass Hardware

60 yıla varan tecrübe, İtalyan tasarımı, hidrolik düşüncesi, üstün mühendislik. Patentli ürünleri ile kapı kapatıcıların tarihinde yeni bir sayfa açan Colcom, ürün portföyünde yer alan Triloba, Unica, Unica Slim, Evo, Bilobina gibi modeller ile zeminde delme kırma işlemlerine ihtiyaç duymayan hidrolik menteşelerle kapı kapatıcılarda yeni bir dönemi temsil ediyor.

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Colcom Group Türkiye Distribütörü olan BM Cam Donanımları, projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ürünlerin seçiminde yardımcı olmaya hazır yetkin teknik ekibiyle size en uygun çözümleri sunmak için bekliyor.

Projelerinize Özel Mimari Çözümler

BM Cam Donanımları olarak en büyük amacımız, doğru yerde doğru çözümü sunmak. Bu amaç doğrultusunda sektör tecrübesi yüksek mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle projelerinizdeki ihtiyaçları en doğru şekilde analiz edip, en iyi çözümü sunmak için hazırız.

Colcom Group’un üstün üretim teknolojisi ile ihtiyaçlarınıza özel OEM ürün geliştirme ve üretimi sayesinde sadece sizin ihtiyaçlarınıza özel sistemler geliştirme imkanı.