Kullanıcı Adı
Şifre
GELECEĞİN MİMARİSİ İÇİN...
....................................................
AVRASYA CAM FUARI 2017
....................................................
COLCOM DÜNYA PASLANMAZ ÇELİK A...
....................................................
ARCHİTEC@WORK 2016
....................................................
KAZBUİLD 2016

 
Hakkımızda

Şirketimiz, inşaat sektörü içinde iç bölme sistemleri ve cam donanımları alanında faaliyet yürütmektedir. Bu noktada, değişen kullanıcı ihtiyaçları ve gelişen teknolojik süreci etkin bir biçimde takip eden şirketimiz; ofis bölme sistemleri , kapı sistemleri ve cam donanımları üzerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri siz kullanıcılarımızın hizmetine sunmayı hedefleyen şirketimiz, bu kapsamda dünyanın önde gelen cam donanımı üreticisi olan İtalyan Minusco’nun Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Sektörde öncü olma hedefimizi durmaksızın sürdürerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.


Misyon & Vizyon

Firmamızın geleceğe taşımayı hedeflediği en önemli misyonu, eksiksiz müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu alanda iyi olmak bizim için hiçbir zaman yeterli olmayacaktır. Bizler bu iki faktörün, firmamızın hedefleri açısından temel önemde olduğu bilinciyle, %100 müşteri memnuniyeti için durmaksızın çalışmaktayız. Şirketimiz sektörün yenilikçi ve dinamik yüzü olmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, iç bölme sistemleri tasarım ve uygulamasında görsel, dayanıklı ve fonksiyonel ürün yelpazesini her geçen gün yenileyen, alanında öncü bir firma olmak hedefindedir.
Şirketimiz, her adımda çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasında etkin bir ilişki kurarak, %100 müşteri memnuniyetini, bir beklenti değil gerçeklik haline dönüştürmek hedefindedir. Yaşanabilir bir çevrede her açıdan yaşanabilir mekânlar oluşturmak hedefi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Anasayfa | Uygulamalar | Katalog | Galeri | Bizimle Konuşun | İletişim